Son Eklenen Filmler
The Half of It 1080P Multi Dil izle
The Half of It 1080P Multi Dil izle
Altyazı + Dublaj
2020
ABD
The Half of It - Bir Bilsen Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Bir bilsen izle, Bir Bilsen: The Half of It (2020) Türkçe Dublaj Film izle: Ellie, derslerinde oldukça başarılı olan bir lise öğrencisi kızdır. Paul okulun futbol takımındaki oyunculardan biridir ve okulun en havalı kızını tavlamak için Ellie’den yardım ister. Yardımı kabul eden Ellie, paul’un etkilemeye çalıştığı kızdan zamanla kendisinin de hoşlanmaya başladığını fark edince işler çığırından çıkar.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 5
 • 0
 • Detaylar
The Half of It 1080P Multi Dil izle Komedi, Romantik 
Systemsprenger 1080P Multi Dil izle
Systemsprenger 1080P Multi Dil izle
Altyazı + Dublaj
2019
Almanya
Systemsprenger - Oyun Bozan Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Oyun bozan izle, Oyun Bozan: Systemsprenger 2019 Türkçe Dublaj: Benni, asıl adı Bernadette olan, ancak hiç kimsenin onu böyle çağırmaya cesaret edemediği, dokuz yaşındaki bir kızdır. Tuhaf bir kız olan Benni, sosyal hizmetler kurumunun çatısı altındadır ve çalışanların adeta kabusu olmuştur. Görevliler, Benni için defalarca koruyucu aile bulmalarına, ona huzurla yaşayabileceği yeni bir yuva ayarlamalarına rağmen, o her serinden kaçıp kuruma geri döner. Küçük kızın asıl isteği kendisine yanlarında kalacağı bir koruyucu aile bulunması değil, kendisinden korkan annesi Bianca’nın yanına geri dönmektir.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 11
 • 0
 • Detaylar
Systemsprenger 1080P Multi Dil izle Dram 
Dangerous Lies 1080P Multi Dil izle
Dangerous Lies 1080P Multi Dil izle
Altyazı + Dublaj
2020
ABD
Dangerous Lies - Tehlikeli Yalanlar Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Dangerous Lies izle, Tehlikeli Yalanlar: Dangerous Lies (2020) vip film izle: Genç bir kadın zengin yaşlı bir adamın bakıcılığını yapmaktadır. Yaşlı adamın ani ölümü herkesi şaşırtırken geride ise bakıcıya beklenmedik bir server bırakır. Kadın bu büyük servetin neden kendisine bırakıldığını anlamaya çalışırken kendini, bir aldatma ve cinayet ağının içinde bulur. Hayatta kalmak istiyorsa, sevdiği insanları bile herkesin güdülerini sorgulamak zorunda kalacak.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 18
 • 0
 • Detaylar
Dangerous Lies 1080P Multi Dil izle Gerilim, Korku 
Mosul 1080P Türkçe Dublaj izle
Mosul 1080P Türkçe Dublaj izle
TR Dublaj
2020
Türkiye
Mosul - Musul Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Yakın geçmişte Irak'ta geçen gerçek hikayeyi izleyicisine aktaran Musul adlı film, DAEŞ tarafından işgale uğrayan Musul şehrindeki yüzlerce hikayeden birini merkezine alıyor. Evleri yakılan ve yaşadıkları yerden sürülen kişilerden oluşan birlik, ölüm tehditlerine aldırış etmeden örgütlenerek karşı saldırıya hazırlanmaktadır. Polis gücünde çalışan Kava, elit özel harekatçılardan oluşan birliğe katılarak intikamını almak için savaşa gidecektir.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 8
 • 0
 • Detaylar
Mosul 1080P Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Dram 
Voces 1080P Multi Dil izle
Voces 1080P Multi Dil izle
Altyazı + Dublaj
2020
İtalya
Voces - Sakın Dinleme Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Sakın Dinleme - Voces izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Daniel ve Sara'nın 9 yaşında Eric adında bir oğulları var ve komşularının ona "Seslerin Evi" adını verdiğini bilmeden yeni bir eve taşındılar. Eric, her kapının arkasındaki tuhaf sesleri ilk fark eden kişidir.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 7
 • 0
 • Detaylar
Voces 1080P Multi Dil izle Dram, Gerilim 
La Belva 1080P Multi Dil izle
La Belva 1080P Multi Dil izle
Altyazı + Dublaj
2020
İtalya
La Belva - Bir Babanın Öfkesi Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Bir Babanın Öfkesi - La Belva izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Leonida Riva, bir zamanlar Ordu'nun özel kuvvetlerinin kaptanı olan kasvetli, yalnız bir savaş gazisidir. Hayat ve iş Riva'yı ailesinden uzaklaştırdı. En büyük oğlu Mattia, kızı Teresa onu kayıtsız şartsız sevdiğinde onu asla affetmedi. Ancak trajik bir olay Leonida'yı geçmişte uzun süredir gömdüğünü düşündüğü bir şeye dönüşmeye zorlayacaktır.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 8
 • 0
 • Detaylar
La Belva 1080P Multi Dil izle Aksiyon, Dram 
Boss Level 1080P Türkçe Altyazı izle
Boss Level 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2020
ABD
Boss Level - Boss Seviyesi Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Boss Level izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Boss Level, öldüğü günü hiç bitmeyen bir zaman döngüsünde tekrar tekrar yaşamaya başlayan emekli özel kuvvetler subayı Roy Pulver'ı (Frank Grillo) temel alıyor. Roy ölümünden kimin sorumlu olduğunu anlayabilmek ve döngüye bir son verebilmek için aynı günü defalarca tekrar yaşarken, diş hijyenisti Alice (Annabelle Wallis) de sıklıkla yinelenen günün bir parçası oluyor.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 6
 • 0
 • Detaylar
Boss Level 1080P Türkçe Altyazı izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Embattled 1080P Türkçe Altyazı izle
Embattled 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2020
ABD
Embattled - Embattled Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Embattled izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Cash, acımasız bir baba tarafından büyütülür. O yüzden hissettiği saldırganlığı onu MMA savaşçısı olmaya yönlendirir. Cash, bu alanda başarı yakalar ve popülerlik elde eder. Fakat ikinci oğlu Williams Sendromu ile doğduğunda yeni bir meydan okumayla karşı karşıya kalır. Cash ringde para kazanmaya çalışırken büyük oğlu Jett, kardeşi Quinn'in bakıcısı olur. Jett, babasının kavgalı ayak izlerini takip edip, ringlere çıkmaya karar verdiğinde ortalık karışır...Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 5
 • 0
 • Detaylar
Embattled 1080P Türkçe Altyazı izle Aksiyon, Dram 
Skyfire 1080P Türkçe Altyazı izle
Skyfire 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2019
Çin
Skyfire - Tian Huo Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Skyfire izle, 2019 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Tianhuo Adası cennet kadar güzel, neredeyse insanların Pasifik kıyısının dünyaca ünlü volkanik kuşağının ateş çemberinde olduklarını bile unutmalarına yetecek kadar! Bölgedeki devasa otel ve büyüme planları devam ederken, doğanın başka planları var...Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 3
 • 0
 • Detaylar
Skyfire 1080P Türkçe Altyazı izle Aksiyon, Macera 
Ava 1080P Türkçe Altyazı izle
Ava 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2020
ABD
Ava - Ava Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Ava izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Güzelliğinin ardında büyük bir sır saklayan Eve, göründüğünden çok daha tehlikeli biridir. Genç kadının ona bakanlardan sakladığı başka biri yüzü vardır. Eve aslında bir suikatçıdır. Para karşılığında suikastler düzenleyen genç kadın, yüksek profilli, iyi para getiren işler için bütün dünyayı dolaşarak cinayetler işlemektedir. Yaşam tarzı şu an için ona iyi getiriler sağlamıştır ancak aldığı son işle birlikte her şey değişecektir. Eve'in son görevi hiç ummadığı şekilde ters gider. İşin geldiği son noktada Eve, kendini kaçmak zorunda bulur. Artık Eve bütün yeteneklerini hayatta kalabilmek için kullanmak zorunda kalacaktır...Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 6
 • 0
 • Detaylar
Ava 1080P Türkçe Altyazı izle Aksiyon, Dram 
Over the Moon 1080P Türkçe Dublaj izle
Over the Moon 1080P Türkçe Dublaj izle
TR Dublaj
2020
ABD
Over the Moon - Bir Ay Masalı Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Bir Ay Masalı - Over the Moon izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Animasyonlu müzikal filmde, bir kız roket gemisi yapar ve kendisini uzaya fırlatır. Tek umudu ise ayın mitolojik tanrısı ile tanışabilmektir.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 6
 • 0
 • Detaylar
Over the Moon 1080P Türkçe Dublaj izle Aile, Animasyon 
Zengo 1080P Yerli Film izle
Zengo 1080P Yerli Film izle
Yerli Film
2020
Türkiye
Zengo - Zengo Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Zengo izle, 2020 yapım yerli filmi Full HD izle, HD film izle, Zengo, ünlü bir modacı olmanın hayalini kurarken, kendisini büyük bir rekabetin içinde bulan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe'nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet'i de yanına alarak, hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 8
 • 0
 • Detaylar
Zengo 1080P Yerli Film izle Komedi 
Prozac Nation 1080P Türkçe Altyazı izle
Prozac Nation 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2001
Almanya
Prozac Nation - Prozac Toplumu Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Prozac Toplumu - Prozac Nation izle, 2001 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir,Elizabeth VVurtzel'in çoksatar otobiyografisinden uyarlanan bu dokunaklı filmde Ricci'ye, Jessica Lange (King Kong), Michelle Willams (Brokeback Mountain), Anne Heche (Six Days Seven Nights), Jason Biggs (American Pie) ve Jonathan Rhys-Meyers (Match Point) gibi muhteşem yıldızlar eşlik ediyor.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 5
 • 0
 • Detaylar
Prozac Nation 1080P Türkçe Altyazı izle Dram, Romantik 
Yeni Baştan 1080P Türkçe Dublaj izle
Yeni Baştan 1080P Türkçe Dublaj izle
TR Dublaj
2019
Fransa
Yeni Baştan - La belle époque Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)60 lı yaşlara gelmiş Victor, yaşadığı geçmişi ve bu süre içerisinde yaptığı hatalar ile yüzleşmek için fırsat kollamaktadır. Aradığı fırsat özel bir şirket tarafından verilir. Zamanda geriye giderek ilk aşkını bulup onunla hep hayalini kurduğu şeyleri yapmak ve hatalarını düzeltmek için önüne gelen fırsatı iyi değerlendire bilecek midir?Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 9
 • 0
 • Detaylar
Yeni Baştan 1080P Türkçe Dublaj izle Aile, Dram 
Aşk Sınır Tanımaz 1080P Türkçe Dublaj izle
Aşk Sınır Tanımaz 1080P Türkçe Dublaj izle
TR Dublaj
2019
İngiltere
Aşk Sınır Tanımaz - Sweetness in the Belly Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Camilla Gibb'in romanından uyarlanan Lilly, Afrika'da terk edilmiş, iç savaşın ortasında Etiyopya'dan İngiltere'ye kaçmak zorunda kalan İngiliz bir çocuktur. Orada Etiyopyalı bir mülteci olan Amina ile arkadaş olur ve dağınık aileleri yeniden bir araya getirmek için bir göreve başlarlar.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 9
 • 0
 • Detaylar
Aşk Sınır Tanımaz 1080P Türkçe Dublaj izle Dram 
Kül En Saf Beyazdır 1080P Türkçe Dublaj izle
Kül En Saf Beyazdır 1080P Türkçe Dublaj izle
TR Dublaj
2018
Çin
Kül En Saf Beyazdır - Ash is Purest White Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Çin'de süre gelen bozuk düzene baş kaldıran iki insanın sıra dışı yaşamına ılık tutan yapım, cannes film festivalinde en yaratıcı film ödülüne layık görülmüştür. Çin’in kapitalist dönüşümünü gangster dünyasında geçen bir aşk trajedisi yoluyla anlatıyor. John Woo ve Johnnie To’nun Çin mafya (jianghu) filmlerinden esinlenen Kül En Saf Beyazdır’ın kahramanı, mafya elemanı Bin’e âşık olan Qiao. Bir çete hesaplaşması sonrasında Qiao hapse düşer. Beş yıl sonra salıverildiğinde her yerde Bin’i arayan Qiao, Çin’de köklü bir değişim gerçekleştiğini anlar. Daha önce Filmekimi’nde Günahın Dokunuşu ve Dağlar Uzaklaştığında filmlerini izlediğimiz yönetmen Zhang-ke, filmini şöyle tarif ediyor: "Toplumun kıyısında yaşayan bir çiftin hikâyesi...Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 6
 • 0
 • Detaylar
Kül En Saf Beyazdır 1080P Türkçe Dublaj izle Dram, Romantik 
The Glorias 1080P Türkçe Altyazı izle
The Glorias 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2020
ABD
The Glorias - My Life on the Road Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)The Glorias izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Glorias, feminist, gazeteci ve süfrajet olan Gloria Steinem'in hayat hikayesini anlatıyor. Film, tarihte büyük bir iz bırakan Gloria Steinem'in hayatına, çocukluğunun hayatına ve kadın hakları konusundaki çalışmalarına yaptığı etkiye odaklanıyor.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 5
 • 0
 • Detaylar
The Glorias 1080P Türkçe Altyazı izle Dram 
The Broken Hearts Gallery 1080P Türkçe Altyazı izle
The Broken Hearts Gallery 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2020
ABD
The Broken Hearts Gallery - Kırık Kalpler Galerisi Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Kırık Kalpler Galerisi - The Broken Hearts Gallery izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Lucy Eski ilişkilerinden hatıralar biriktiren bir araba galerisi müdür yardımcıdır.Son zamanlarda artık eski sevgililerinin hatıralarını bırakması ve hayatına devam etmesi gerektiğini fark eder, Kendine ve bu acıdan dert çeken kişilere yardım etmenin sanatsal, kalp ısıtıcı bir yolunu bulur.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 5
 • 0
 • Detaylar
The Broken Hearts Gallery 1080P Türkçe Altyazı izle Komedi, Romantik 
Batti Gul Meter Chalu 1080P Türkçe Altyazı izle
Batti Gul Meter Chalu 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2018
Hindistan
Batti Gul Meter Chalu - Batti Gul Meter Chalu Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Batti Gul Meter Chalu izle, 2018 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Artan elektrik faturaları hakkında Üç arkadaşın hayatı, şişirilmiş elektrik faturası nedeniyle sosyal yanışa yol açan trajik bir dönüşe giriyor...Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 4
 • 0
 • Detaylar
Batti Gul Meter Chalu 1080P Türkçe Altyazı izle Dram, Komedi 
Shareek 1080P Türkçe Altyazı izle
Shareek 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2015
Hindistan
Shareek - Shareek Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Shareek izle, 2015 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Bir toprak parçası üzerindeki bir anlaşmazlık, kuzenlerin birbirleri arasında acımasız bir savaş yürütmesine neden olur.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 8
 • 0
 • Detaylar
Shareek 1080P Türkçe Altyazı izle Aile, Dram 
The True Adventures of Wolfboy 1080P Türkçe Altyazı izle
The True Adventures of Wolfboy 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2019
ABD
The True Adventures of Wolfboy - The True Adventures of Wolfboy Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)The True Adventures of Wolfboy izle, 2019 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Paul, New York'ta babası ile birlikte dış dünyadan uzak bir yaşam sürdürüyordur. Paul'un fiziksel bir rahatsızlığı nedeniyle arkadaş bulması imkansız hale gelir. Hipertrikozis rahatsızlığından muzdarip olan çocuğun başı dahil olmak üzere tüm vücudu anormal uzunlukta tüylerle kaplıdır. Paul, 13. yaş gününde ilginç bir armağan alır. Hediyeyi açmasının ardından Paul, hiç görmediği annesinin peşinden koşma kararı alır...Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 9
 • 0
 • Detaylar
The True Adventures of Wolfboy 1080P Türkçe Altyazı izle Dram 
Aman Reis Duymasın 1080P Yerli Film izle
Aman Reis Duymasın 1080P Yerli Film izle
Yerli Film
2019
Türkiye
Aman Reis Duymasın - Aman Reis Duymasın Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Aman Reis Duymasın - Aman Reis Duymasın izle, 2019 yapım Yerli filmi Full HD izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden yeraltı dünyasının en ünlü isimleri, eşleriyle sessiz bir yaz tatiline çıkmaya karar verirler. Deniz otobüsünden iner inmez beklenmedik olaylarla karşılaşır, fakat inatla tatillerine devam ederler. Yönettikleri büyük dünyaların tam zıddı olan küçük bir tatil kasabasında başlarına gelmeyen kalmaz. Maceranın sonunda kendilerini kodeste bulurlar. Bu büyük mafyaların ve eşlerinin en büyük korkusu, skandalları büyük reis Hızır Çakırbeyli’nin duymasıdır.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 7
 • 0
 • Detaylar
Aman Reis Duymasın 1080P Yerli Film izle Komedi 
Below Her Mouth 1080P Türkçe Altyazı izle
Below Her Mouth 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2017
Kanada
Below Her Mouth - Dudağının Altında Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Dudağının Altında - Below Her Mouth izle, 2017 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle Below Her Mouth filmi tutkunun, aşkın, şehvetin, yalanın dolanın bir arada olduğu lezbiyen aşk filmidir. Moda editörlüğü yapan işinde ki başarıyı özel hayatına da taşıyarak nişanlılık mertebesinde yaşamını devam ettirirken bir şıp diye karşısına çıkan Dallas isimli gizemli bir kadınla tanıştıktan sonra birbirlerine deliler gibi bağlanan aşıkların filmidir. Jasmine ve Dallas ın birlikte ilişkiye başlamaları ile değişen hayatlarına konuk olacağız.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 10
 • 0
 • Detaylar
Below Her Mouth 1080P Türkçe Altyazı izle Dram, Romantik 
Run 1080P Türkçe Altyazı izle
Run 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2020
ABD
Run - Kaç Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Kaç - Run izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle Run, annesi tarafından herkesten ve her şeyden uzak bir şekilde yetiştirilen genç bir kızın hikayesini konu ediniyor. Tüm yaşamını dört duvar arasında geçiren genç kız, eğitimini de evde annesinden alır. Hayattaki tek varlığı annesi olan genç kızın yaşamı, annesinin korkunç bir sır sakladığını keşfetmesi ile bambaşka bir hal alır. Annesinin sakladığı sırrı öğrenmeye çalışan genç kız, korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 9
 • 0
 • Detaylar
Run 1080P Türkçe Altyazı izle Gerilim, Gizem 
Chhalaang 1080P Türkçe Altyazı izle
Chhalaang 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2020
Hindistan
Chhalaang - Turram Khan Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Chhalaang izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Montu, işinde çok da başarılı olmayan bir beden öğretmenidir. Okulun, işinde daha iyi olan bir öğretmeni yerine getirme söz konusu olunca işinde kalmak için okulda bir yarışma düzenlenmesini talep eder ve seçtiği takımı eğitmeye başlar...Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 7
 • 0
 • Detaylar
Chhalaang 1080P Türkçe Altyazı izle Dram, Komedi 
Chick Fight 1080P Türkçe Altyazı izle
Chick Fight 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2020
ABD
Chick Fight - Chick Fight Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Borç batağına düşen Anna adındaki genç kadın artık hayata karşı küsmeye başlar arkadaş grubu Annan'ın bu durumu görürler ve ona üzülmeye başlarlar. Annayı bir dövüş kulübüne gidip stres atmasını öneren arkadaşları Anna'yı tekrardan hayata döndürecek formülün bu olduğundan emindirler.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 9
 • 0
 • Detaylar
Chick Fight 1080P Türkçe Altyazı izle Aksiyon 
Sıra Dışı 1080P Türkçe Altyazı izle
Sıra Dışı 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2020
ABD
Sıra Dışı - Freaky Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Bir seki katil olan Blissfield Butcher’ın yeni bir iş gelmiştir Henüz 17 yaşında olan bir Millie Kessler'ın ölüm emrini alan adam bunun için işe yarar bir plan yapmak zorundadır. Ancak öldüreceği kızın mistik güçleri olduğundan haberi yoktur.Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 10
 • 0
 • Detaylar
Sıra Dışı 1080P Türkçe Altyazı izle Gerilim 
Mugge ve Sokak Partisi 1080P Türkçe Dublaj izle
Mugge ve Sokak Partisi 1080P Türkçe Dublaj izle
TR Dublaj
2019
Danimarka
Mugge ve Sokak Partisi - The Street Party Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Mugge ve Sokak Partisi izle, 2019 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Ailesinin boşanma kararıyla altüst olan küçük Mugge, onları vazgeçirmek için harekete geçer. Ancak eğlenceli planını uygulamak sandığı kadar kolay olmayacaktır...Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 12
 • 0
 • Detaylar
Mugge ve Sokak Partisi 1080P Türkçe Dublaj izle Animasyon, Komedi 
High Ground 1080P Türkçe Dublaj izle
High Ground 1080P Türkçe Dublaj izle
TR Dublaj
2020
ABD
High Ground - Üstün Taraf Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Üstün Taraf - High Ground izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, I. Dünya Savaşı sırasında keskin nişancı olarak savaştıktan sonra Avustralya’nın kuzey bölgesine gönderilen Travis, burada yaşayan yerliler arasında çıkan çatışmayı yönetmekle görevlendirilir. Travis, operasyonun kontrolünü kaybedince korkunç sonuçlar meydana gelir. Üstleri yaşananların üstünü örtmeyi planlar ancak Travis bu şekilde devam edemez ve görevinden ayrılır. Aradan geçen yılların ardından geçimini ödül avcısı olarak kazanmaya başlayan Travis, katliamdan sağ kurtulan bir genci yanında çalışması için işe aldığında, geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır...Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 13
 • 0
 • Detaylar
High Ground 1080P Türkçe Dublaj izle Gerilim, Suç 
Jiu Jitsu 1080P Türkçe Altyazı izle
Jiu Jitsu 1080P Türkçe Altyazı izle
TR Altyazı
2020
ABD
Jiu Jitsu - Jiu Jitsu Filmini Sizler için hazırladık. Yorum yaparak ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz :)Jiu Jitsu izle, 2020 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle HD film izle, Her 6 yılda bir, eski jiu-jitsu savaşçıları, uzaylı istilacıların vahşi ırkıyla savaşmak için güçlerini birleştirir. Ancak ünlü bir savaş kahramanı yenilgiye uğradığında, gezegenin ve insanlığın kaderi dengede kalacaktır...Filme yapacağınız yorumlar diğer izleyicilerimize film hakkında fikir verecektir :) İyi seyirler :)
 • 13
 • 0
 • Detaylar
Jiu Jitsu 1080P Türkçe Altyazı izle Aksiyon, Fantastik 
• Reklam ve işbirliği için • HDFilmizle Mail • HDFilmizle | Yabancı Dizi izle bet garantikolaybetbetpark